Carp Expert Prut Uni tele 3m teleskopický

Kód: 12164-300
Neohodnoceno
Značka: Carp Expert
899 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

3,00 m 7 30-80 g B 70 cm 285 g
3,30 m 8 80-120 g B 70 cm 365 g
3,60 m 8 80-120 g B 73 cm 360 g

 

Rybáři jsou ochotní stále více pochovávat teleskopické pruty. Avšak ti, kteří si potrpí na praktičnost a vlastnosti, toho určitě zaujme prut CXP UNI TELE. Další novinka a opět od Energofish, která vznikla pro ty rybáře, kteří kromě skladovatelnosti nechtějí opustit od kvalitního vypracování a kvalitních materiálů. Vynikající uhlíkový IM6 materiál s dokonalou přesností vystřelí koncovou montáž na námi určené místo.

Při záběru se zase výborně přizpůsobuje adekvátní pružností na zátěž způsobenou tahem ryby. Proto si můžeme být jistí, že se vyhneme ztrátě ryby způsobené nepružností prutu. Oproti klasickým teleskopickým prutům se skládá z vícero dílů, vytváří výjimečnou páteř, stejně však měkkou špičku. Kromě rukojeti se na každý díl dostalo očko, které drží vlasec během nahazování a zdolávání dále od prutu. Kratší varianty se hodí pro plavanou nebo přívlač v úzkých prostorech.

Delší můžeme využít při lovu ze dna na větší třeba i 80 m vzdálenosti. Řada kvalitních oček se SIC vložkami nepoškodí náš vlasec během náhozů a zdolávání, proto se vyhneme z něho plynoucí ztráty ryby. Zvláštností je SIC vložka na špičce, která chrání v jakémkoliv směru směřující vlasec od poškození. Držák prutu poskytuje prutu pohledný vzhled, který spolu s dělenou korkovou- duplonovou rukojetí zaujme svého uživatele krásou. Věříme proto teleskopickým prutem, přičemž dokážeme rozlišit jeden klasický od vynikajícího, kterým je v našem případě Carp Expert Uni Tele.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.