Korum KRI 2 Rod Remote Alarm Set

Kód: K0360071
Novinka
Neohodnoceno
Značka: KORUM
1 375 Kč
Skladem (1 ks)

Sada signalizátorů s příposlechem KRI obsahuje tři signalizátory a bezdrátový příposlech. Signalizátor KRI je vybaven integrovanými uši Snag Ears, které lze sestavit během rybolovu a složit při přepravě. KRI je kompaktní, robustní a spolehlivý. Je vybaven citlivým skrytým kolečkem a jasnou LED diodou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada signalizátorů s příposlechem KRI obsahuje tři signalizátory a bezdrátový příposlech. Signalizátor KRI je vybaven integrovanými uši Snag Ears, které lze sestavit během rybolovu a složit při přepravě. KRI je kompaktní, robustní a spolehlivý. Je vybaven citlivým skrytým kolečkem a jasnou LED diodou. Je fantastickou volbou pro všechny rybáře lovící s hlásiči. Reproduktor je vybaven nastavitelnou hlasitostí, zatímco LED dioda se může pochlubit 10 sekundovou pamětí. Příposlech se může pochlubit dlouhým bezdrátovým dosahem, vypínačem a ovládáním hlasitosti. Při použití ve spojení se signalizátory se jedná o špičkovou kombinaci, která vás nezklame. Dosah příposlechu až 100 m. Signalizátor napájí 9V baterie pro delší životnost. Příposlech napájí 3 x baterie AAA.

Chcete-li signalizátor spárovat s příposlechem, postupujte podle těchto pokynů.

Ujistěte se, že jsou všechny signalizátory a příposlech vypnuté.

1. Podržte obě tlačítka na příposlechu, dokud se nezapne a nerozsvítí se červená LED kontrolka.
2. Zapněte příslušný signalizátor a otáčejte váleček, dokud nezazní zvukový signál a příposlech nepřejde na další barvu.
3. Chcete-li přeskočit barvy na příposlechu, stiskněte tlačítko hlasitosti.
4. Příposlech se vypne po spárování posledního signalizátoru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.